objednat Darčekový poukaz Dostanete ihneď emailom
prehliadnuť Ponuku kurzov Vinárskeho inštitútu

Objednávka kurzu

Francúzsko, Taliansko, Pyrenejský polostrov

Dvojdenný  kurz sa zameriava na najväčšie vinárske štáty Európy. Získate podrobné informácie o histórii pestovania viniča hroznorodého v jednotlivých krajinách, apelačných systémoch, typických odrodách aj o geografii.  Na praktickej lekcii budete degustovať 26 vzoriek najvýznamnejších vín Francúzska, Talianska, Španielska a Portugalska (napr. Chablis, Champagne, Prosecco, Barolo, Cava, Rioja, Sherry, Porto atd.). Praktická časť tohto kurzu je rozdelená na dve jednodenné školenia (1. deň – Francúzsko, 2. deň – Taliansko, Pyrenejský polostrov).

Kurzy prebiehajú celoročne v Bratislave, Košiciach a ďalších miestach SR. Aktuálne termíny a miesta sú vypisované vždy na tri mesiace dopredu. Termín možno zmeniť bezplatne 14 dní pred konaním kurzu.

Uplatniť
alebo
Sphere CARTE Uplatnit

Priebežné zhrnutie objednávky

Cena vybraného programu s DPH 319.00


Zľava 15 % platí pre jednotlivo zakúpené kurzy a darčekové poukážky do 31.8.2020 (neplatí pre produkt „Všetkých päť kurzov študijného programu someliér“).  

Darčekový poukaz

Chcete potešit svojich blízkych darčekovou poukážkou?

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz Stačia Vám k tomu 3 základné kroky:

  • V 1. kroku vyberiete jeden z otvorených kurzov, miesto a čas ponecháte na obdarovanom. Termíny sa vypisujú priebežne celý rok. Poukážka má neobmedzenú platnosť, takže nemusíte mať obavy, že by si obdarovaný nevybral termín.
  • V 2. kroku vyplníte fakturačné údaje
  • V 3. kroku celú objednávku potvrdíte

Darčekovú poukážku dostanete hneď po objednaní e-mailom. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a zašleme Vám vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri