objednat Darčekový poukaz Dostanete ihneď emailom
prehliadnuť Ponuku kurzov Vinárskeho inštitútu

Objednávka kurzu

Francúzsko, Taliansko, Pyrenejský polostrov

Dvojdenný  kurz sa zameriava na najväčšie vinárske štáty Európy. Získate podrobné informácie o histórii pestovania viniča hroznorodého v jednotlivých krajinách, apelačných systémoch, typických odrodách aj o geografii.  Na praktickej lekcii budete degustovať 36 vzoriek najvýznamnejších vín Francúzska, Talianska, Španielska a Portugalska (napr. Chablis, Champagne, Prosecco, Barolo, Cava, Rioja, Sherry, Porto atd.). Praktická časť tohto kurzu je rozdelená na dve jednodenné školenia (1. deň – Francúzsko, 2. deň – Taliansko, Pyrenejský polostrov).

Kurzy prebiehajú celoročne v Bratislave, Košiciach a ďalších miestach SR. Aktuálne termíny a miesta sú vypisované vždy na tri mesiace dopredu. Termín možno zmeniť bezplatne 14 dní pred konaním kurzu.

Uplatniť
alebo
Sphere CARTE Uplatnit

Priebežné zhrnutie objednávky

Cena vybraného programu s DPH 369.00


 

Akcia platí do 31. 7. 2024 na všetky kurzy a darčekové poukážky.

 

Darčekový poukaz

Chcete potešit svojich blízkych darčekovou poukážkou?

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz Stačia Vám k tomu 3 základné kroky:

  • V 1. kroku vyberiete jeden z otvorených kurzov, miesto a čas ponecháte na obdarovanom. Termíny sa vypisujú priebežne celý rok. Poukážka má neobmedzenú platnosť, takže nemusíte mať obavy, že by si obdarovaný nevybral termín.
  • V 2. kroku vyplníte fakturačné údaje
  • V 3. kroku celú objednávku potvrdíte

Darčekovú poukážku dostanete hneď po objednaní e-mailom. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a zašleme Vám vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri