objednat Darčekový poukaz Dostanete ihneď emailom
prehliadnuť Ponuku kurzov Vinárskeho inštitútu

Objednávka kurzu

Západná, Východná a Južná Európa, Nový svet

Pod vedením špičkového someliéra sa podrobne zoznámite s vínami a vinárstvami nielen v populárnych lokalitách Európy, Južnej Ameriky, Južnej Afriky, USA alebo Austrálie a Oceánie, ale bližšie sa zameriate aj na neveľmi známe oblasti produkcie vína na uvedených kontinentoch. Obsah kurzu tak napríklad reflektuje odrody, oblasti a produkciu vína vo Veľkej Británii, Holandsku, Egypte, Maroku, na Blízkom Východe, vo Vietname, Číne, Kanade, Venezuele či Kolumbii. Degustácia na praktickej lekcii zahŕňa spolu 26 druhov vína z viac či menej známych oblastí.

Kurzy prebiehajú celoročne v Bratislave, Košiciach a ďalších miestach SR. Aktuálne termíny a miesta sú vypisované vždy na tri mesiace dopredu. Termín možno zmeniť bezplatne 14 dní pred konaním kurzu.

Uplatniť
alebo
Sphere CARTE Uplatnit

Priebežné zhrnutie objednávky

Cena vybraného programu s DPH 279.00


 

Akcia platí do 30. 6. 2024 na všetky kurzy a darčekové poukážky.

 

Darčekový poukaz

Chcete potešit svojich blízkych darčekovou poukážkou?

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz Stačia Vám k tomu 3 základné kroky:

  • V 1. kroku vyberiete jeden z otvorených kurzov, miesto a čas ponecháte na obdarovanom. Termíny sa vypisujú priebežne celý rok. Poukážka má neobmedzenú platnosť, takže nemusíte mať obavy, že by si obdarovaný nevybral termín.
  • V 2. kroku vyplníte fakturačné údaje
  • V 3. kroku celú objednávku potvrdíte

Darčekovú poukážku dostanete hneď po objednaní e-mailom. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a zašleme Vám vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri