objednat Darčekový poukaz Dostanete ihneď emailom
prehliadnuť Ponuku kurzov Vinárskeho inštitútu
Darčekový poukaz

Chcete potešit svojich blízkych darčekovou poukážkou?

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz

  • Najprv si vyberiete kurz, ktorý chcete darovať. Výber miesta a dátumu konania necháte na obdarovanom. Termíny sa vypisujú priebežne po celý rok v Bratislave, Košiciach a na ďalších miestach SR. Poukážka má neobmedzenú platnosť, takže si obdarovaný termín a miesto určite vyberie.
  • Potom vyplníte fakturačné údaje.
  • Napokon celú objednávku potvrdíte.

Darčekovú poukážku dostanete hneď po objednaní e-mailom. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a zašleme Vám vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri.

Darčekový poukaz pre...

Uplatniť
alebo
Sphere CARTE Uplatniť

Priebežné zhrnutie objednávky

Cena vybraného programu s DPH 279.00


Západná, Východná a Južná Európa, Nový svet

Pod vedením špičkového someliéra sa podrobne zoznámite s vínami a vinárstvami nielen v populárnych lokalitách Európy, Južnej Ameriky, Južnej Afriky, USA alebo Austrálie a Oceánie, ale bližšie sa zameriate aj na neveľmi známe oblasti produkcie vína na uvedených kontinentoch. Obsah kurzu tak napríklad reflektuje odrody, oblasti a produkciu vína vo Veľkej Británii, Holandsku, Egypte, Maroku, na Blízkom Východe, vo Vietname, Číne, Kanade, Venezuele či Kolumbii. Degustácia na praktickej lekcii zahŕňa spolu 26 druhov vína z viac či menej známych oblastí.

Viac informácií o kurze nájdete tu.