objednat Darčekový poukaz Dostanete ihneď emailom
prehliadnuť Ponuku kurzov Vinárskeho inštitútu
Darčekový poukaz

Chcete potešit svojich blízkych darčekovou poukážkou?

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz

  • Najprv si vyberiete kurz, ktorý chcete darovať. Výber miesta a dátumu konania necháte na obdarovanom. Termíny sa vypisujú priebežne po celý rok v Bratislave, Košiciach a na ďalších miestach SR. Darčekový poukaz má platnosť 12 mesiacov od dátumu uhradenia.
  • Potom vyplníte fakturačné údaje.
  • Napokon celú objednávku potvrdíte.

Darčekovú poukážku dostanete hneď po objednaní e-mailom. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a zašleme Vám vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri.

Darčekový poukaz pre...

Uplatniť
alebo
Sphere CARTE Uplatniť

Priebežné zhrnutie objednávky

Cena vybraného programu s DPH 369.00


Francúzsko, Taliansko, Pyrenejský polostrov

Dvojdenný  kurz sa zameriava na najväčšie vinárske štáty Európy. Získate podrobné informácie o histórii pestovania viniča hroznorodého v jednotlivých krajinách, apelačných systémoch, typických odrodách aj o geografii.  Na praktickej lekcii budete degustovať 36 vzoriek najvýznamnejších vín Francúzska, Talianska, Španielska a Portugalska (napr. Chablis, Champagne, Prosecco, Barolo, Cava, Rioja, Sherry, Porto atd.). Praktická časť tohto kurzu je rozdelená na dve jednodenné školenia (1. deň – Francúzsko, 2. deň – Taliansko, Pyrenejský polostrov).

 

Akcia platí do 30. 4. 2024 na všetky kurzy a darčekové poukážky.

 

Viac informácií o kurze nájdete tu.